Hallo, ich heiße Natalia!

Kilka zdań o tym kim jestem i czym się zajmuję.

Najważniejsze liczby

0 +
Subskrybentów
0 +
Sprzedanych kursów​
0 +
Lat doświadczenia
moja historia
O tym, w jaki sposób rozpoczęła się przygoda z nauką języka niemieckiego.

W 2013 roku ukończyłam studia dzienne drugiego stopnia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia germańska. Od momentu ukończenia studiów prowadziłam kursy językowe zarówno w szkołach językowych, jak i korporacjach. 

Od 2014 roku prowadzę językowy kanał na Youtube „Niemiecki? Z przyjemnością!” , gdzie do tej pory udało mi się zgromadzić ponad 35 tys. subskrybentów. W 2015 roku wydałam pierwszą książkę „Języki obce dla dzieci”, zaś w 2019 roku ebooka „Język niemiecki od poziomu A0”. Współpracuję także z takimi wydawnictwami jak Edgard oraz Poltext. Od 2018 roku opracowuję i prowadzę kursy z języka niemieckiego dla firmy „Ativmed24”. W kwietniu 2020 roku wydałam kolejnego ebooka „Niemiecki na każdym kroku, czyli ponad 300 fiszek do rozwieszenia w domu”.

Ponadto współpracowałam między innymi z niemieckim urzędem pracy z Pasewalku przy programie „Cleveres Köpfchen”.

moja misja
Poprzez swoją pracę chcę pomagać innym w nauce języka niemieckiego, tak, aby uczyć się z przyjemnością.

Te trzy wartości umożliwiają mi pomagać Wam naukę języka niemieckiego. To właśnie połączenie wykształcenia, jakie zyskałam poprzez studia, doświadczenia jakie zdobyłam poprzez wieloletnią praktykę i pasja do mojej pracy jest moją siłą napędową do działania.